“Tak dla Parku przy Karmelickiej” – konsultacje społeczne

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wraz z Miejskim Centrum Dialogu informują, iż 9 kwietnia 2020 r. uruchomione zostaną konsultacje społeczne dotyczące planowanej realizacji projektu pn. “Tak dla Parku przy Karmelickiej”. Zadanie to było jednym ze zwycięzców zeszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Konsultacje społeczne składać się będą z etapów:

I etap – ze względu na sytuacje epidemiczną I etap konsultacji zostanie przeprowadzony przy użyciu ankiety elektronicznej dostępnej w dniach od 9 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. na stronie www.dialoguj.pl oraz dyżurów telefonicznych z udziałem ekspertów. Analiza złożonych ankiet elektronicznych posłuży do opracowania wytycznych dla konkursu architektoniczno- urbanistycznego, który zostanie zorganizowany w II kwartale 2020 r.

II etap – spośród wybranych przez sąd konkursowy koncepcji, mieszkańcy wybiorą w głosowaniu, które odbędzie się w IV kwartale br. zwycięską koncepcję

III etap – podczas warsztatów projektowych zaplanowanych na IV kwartał br. Mieszkańcom zostanie zaprezentowana koncepcja wybrana podczas głosowania. Celem warsztatów będzie jej szczegółowe omówienie, jak również zebrania ewentualnych uwag do opracowania finalnego projektu Parku przy Karmelickiej.

 

Zapraszamy!

One Comment

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.