Webinar porównujący komunikatory społeczne – Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza krakowskich społeczników

Informujemy. że Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza krakowskich społeczników na webinar porównujący komunikatory Facebook Messenger i WhatsApp z zyskującym popularność Zoomem.

Zachęcamy do zainstalowania na swoim telefonie powyższych aplikacji.

DATA: 27.05.2020
GODZINY: 12.00-13.30

————————
PROGRAM CZĘŚCI MERYTORYCZNEJ:
1. Jak korzystać od procesu logowania do stworzenia pierwszej wideorozmowy.
2. Działanie od fazy przygotowania konferencji do działań po zakończeniu,
3. Jakie możliwości oferują nam programy podczas prowadzenia konferencji.
4. Udostępnianie plików, przechowywanie dokumentów, nagrywanie, prowadzenie szkoleń, warsztatów.
5. Ograniczenia możliwości programów.
6. Który program wybrać do własnych potrzeb.
7. Podsumowanie oraz krótkie omówienie innych programów dostępnych na rynku ułatwiających proces komunikowania się zespołów

————————
REJESTRACJA NA WYDARZENIE: https://bit.ly/REJESTRACJA_programy_do_konferecji_online
———————–
EKSPERT:
Michał Madej – coach, trener, konsultant HATS – narzędzia wspierającego procesy rekrutacji oraz rozwoju organizacji i planowania kariery. Pracował jako trener przy projektach Telekariera oraz Up-Skilling prowadzonych przez Stowarzyszenie Wiosna oraz Odkrywamy Kompetencje Podejmujemy Inicjatywy prowadzonym przez Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU. Prowadził warsztaty z Planowania i Zarządzania Karierą na Wyższej Szkole Europejskiej. Prowadzi również dla firm szkolenia z zagadnień obsługi Excel. Był odpowiedzialny za proces przejścia na prowadzenie szkoleń on-line w Stowarzyszeniu Doradców Europejskich PLinEU.

MODERACJA:
Agnieszka Węgrzyn
Specjalistka ds. promocji w projekcie FIO Małopolska Lokalnie. W FIO Małopolska Lokalnie pracuje od roku 2014, początkowo jako koordynatorka, potem również doradczyni ds. konkursu i administratorka generatora konkursu grantowego.

ZAPRASZAMY!
———-
Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

 

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.