Trwa konkurs internetowy Mamy FIO-ła na Małopolskę!

Do 13 grudnia 2019 roku Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców Krakowa do udziału w konkursie “Mamy FIO-ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach FIO Małopolska Lokalnie – Północ, w roku 2019.

Konkurs “Mamy FIO-ła na Małopolskę” składa się z dwóch odrębnych konkursów:
– konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Krakowie w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019”
http://bit.ly/MamyFiO-łanaMałopolskęKraków
oraz
– konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019”
http://bit.ly/MamyFIO-łanaMałopolskęMałopolska

Uczestnictwo w konkursie polega na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl/polnoc na wybraną przez siebie inicjatywę zrealizowaną w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ 2019.

Każdy z uczestników może oddać JEDEN głos dziennie na konkurs dotyczący krakowskich inicjatyw, lub konkurs dotyczący małopolskich inicjatyw.
Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Wśród osób, które podadzą swoje dane rozlosujemy smartwatcha. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt.html

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.