Program Ograniczania Emisji Komunikacyjnej – do 3 kwietnia trwają konsultacje społeczne

Informujemy, że do 3 kwietnia 2020 r. trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie przyjęcia pilotażowego Programu Ograniczania Emisji Komunikacyjnej.

Uwagi, wnioski i propozycje zmian można zgłaszać za pomocą formularza konsultacyjnego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 kwietnia 2020r. w następujący sposób:

  • przesłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@um.krakow.pl,
  • wysłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział ds. Jakości Powietrza, Rynek Podgórski 2, 30 – 533 Kraków,
  • dostarczyć osobiście lub wypełnić na miejscu w siedzibie Wydziału ds. Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa, Rynek Podgórski 1 (pok. 8), 30 – 533 Kraków,
  • przesłać przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje- POEK”,

UWAGA! W związku z obecną wyjątkową sytuacją dot. zagrożenia epidemiologicznego i przeniesieniem większości procesów działania Urzędu Miasta Krakowa, jak i miejskich jednostek organizacyjnych na kontakt zdalny informujemy, że w ramach toczących się konsultacji społecznych dotyczących Programu Ograniczania Emisji Komunikacyjnej przyjmowane będą drogą mailową również formularze konsultacyjne bez odręcznego podpisu. Dzięki temu mieszkańcy bez wychodzenia z domu będą mogli przesyłać swoje uwagi i zostaną one uwzględnione w procesie konsultacyjnym.

 

Więcej informacji na temat konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie przyjęcia pilotażowego Programu Ograniczania Emisji Komunikacyjnej można znaleźć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.