Nowelizacja Statutów Dzielnic I-XVIII – spotkanie konsultacyjne

W piątek, 31 lipca 2020 r. w godzinach 17:00-19:00 w sali Obrad Rady Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3-4 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne zorganizowane w ramach konsultacji społecznych dotyczących nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu Miejskiego Centrum Dialogu na Facebooku, dostępnym TUTAJ. Początek transmisji o 17:00.

Konsultowane propozycje zmian dotyczą wyłącznie wprowadzenia do Statutów Dzielnic I-XVIII nowych przepisów regulujących zasady zwoływania i prowadzenia zdalnych sesji i posiedzeń w Radach Dzielnic. Proponowane nowe zapisy są jednakowe dla wszystkich 18 Rad Dzielnic.
Przedmiotem trwających do 14 sierpnia 2020 r. konsultacji nie są zapisy obowiązujących Statutów Dzielnic I-XVIII.
Drugie otwarte spotkanie konsultacyjne odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r. w godzinach 17:00-19:00 w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3-4.
Ponadto, w ramach prowadzonych konsultacji do 3 sierpnia 2020 r. możliwe jest zadawanie pytań ekspertowi w formie elektronicznej na adres: bd.umk@um.krakow.pl .

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji można znaleźć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.