Konsultacje dotyczące zagospodarowania części Młynówki Królewskiej

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie serdecznie zaprasza mieszkańców Krakowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania części Młynówki Królewskiej (od ul. Rzecznej do al. Kijowskiej). Wszystkich zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 16 października 2017 r. o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku znajdującej się przy ul. Urzędniczej 65 w Krakowie.

W pierwszej części spotkania zaprezentowane zostaną efekty dotychczasowych działań na analizowanym obszarze, a następnie przedstawiony zostanie aktualny stan prawny tego miejsca (możliwości i ograniczenia projektowe wynikające z form własności nieruchomości). W dalszej kolejności zaprezentowane zostaną przykładowe rozwiązania i formy zagospodarowania dla przedmiotowego terenu.
W drugiej części spotkania, podczas pracy w grupach, uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań przedstawicielom Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz przedstawienia własnych propozycji zagospodarowania Młynówki Królewskiej.

Pytania i uwagi odnośnie konsultowanego tematu można kierować do 30 listopada 2017 r. na adres:

e-mail: sekretariat@zzm.krakow.pl, w temacie wpisując „Młynówka Królewska-konsultacje”

lub
Zarząd Zieleni Miejskiej
ul. Reymonta 20, 30-059 Kraków

z dopiskiem „Młynówka Królewska-konsultacje”

Kolejne spotkanie z mieszkańcami w ramach konsultacji społecznych dotyczących przyszłości Młynówki Królewskiej odbędzie się w listopadzie bieżącego roku.

Więcej informacji na temat konsultacji można znaleźć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.