Konferencja – Akademia Partycypacji Publicznej

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów Poldoc zapraszają na konferencję – Akademię Partycypacji Publicznej, która odbędzie się 20-22.08.2019 r. w Zakopanem (hotel Rezydencja Korona Tatr****).

Kogo zapraszamy?

Przyjmujemy zgłoszenia członków, pracowników i wolontariuszy małopolskich organizacji pozarządowych. Konferencja to zatem bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych organizacji z całego województwa.

Czym się zajmiemy?

Konferencje z cyklu Akademii Partycypacji Publicznej mają na celu wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych z terenu Małopolski w procesie stanowienia prawa. Dlatego zaplanowaliśmy prelekcje i warsztaty z doświadczonymi ekspertami. Tym razem położyliśmy nacisk na kompetencje miękkie, bez których trudno osiągnąć sukces w życiu zawodowym ale i prywatnym.

Poruszone obszary stanowią sedno każdego procesu, w tym również procesu stanowienia prawa. Tematyka podczas Akademii będzie dotyczyć podstaw aktywnej partycypacji jak autoprezentacji, skutecznej komunikacji czy elementów negocjacji. Oczywiście nie zabraknie pogłębienia tematyki z zakresu samego procesu legislacyjnego oraz zrozumienia istoty partycypacji publicznej.

Dowiecie się Państwo m.in.: na czym polegają konsultacje publiczne oraz w jaki sposób NGO mogą uczestniczyć w procesie stanowienia ustaw i rozporządzeń.

Termin zgłoszeń upływa: 11.08.2019 r.

Informacje i zapisy:

ngo@kolping.pl

tel.: 12 418 77 78 (g. 10-14)                                                                                                                                                                      

www.partycypacjango.kolping.pl

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Zgłoszenie

Szczegółowe informacje

Jak się zgłosić?

Jeśli ktoś z Państwa brał już udział w działaniach w ramach projektu Skuteczna Partycypacja Publiczna NGO, wystarczy, że wypełni i prześle mailem załączony formularz zgłoszenia.

Te osoby, które biorą udział w projekcie po raz pierwszy, powinny wypełnić załączony formularz zgłoszenia oraz pozostałe dokumenty dostępne na stronie  http://www.partycypacjango.kolping.pl/dokumenty.html

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.