Bądźmy EkoCyfrowi – wystawa plenerowa

Od dziś, 19 czerwca 2017 r., na krakowskich plantach w okolicy wejścia do Bunkra Sztuki można oglądać wystawę prac Pana Pawła Kuczyńskiego, który stworzył serię ilustracji dających widzowi satyryczne spojrzenie na niektóre trudne aspekty cyfrowej rzeczywistości.

Jego rysunki związane z tematem projektu „Bądźmy EkoCyfrowi” są rozpoznawalne na całym świecie, a przekaz jego prac ma uniwersalny i ponadnarodowy charakter. Wystawa plenerowa prac Pawła Kuczyńskiego ma zwróci uwagę zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym Kraków turystom na poruszane w projekcie „Bądźmy EkoCyfrowi” problemy: e-uzależnień, cyberprzemocy i elektrosmogu.

4PEM_SmogK

Ilustracje Pawła Kuczyńskiego towarzyszą działaniom Krakowa w zakresie ochrony środowiska przed PEM (PEM – pola elektromagnetyczne) od samego początku. Mieszkańcy znajdą je m.in. na ulotce o PEM. Dodatkowo, specjalnie na inaugurację projektu „Bądźmy EkoCyfrowi” powstała ilustracja pt. „e-smog”.

3Pem_wyst2

Wystawa została otwarta przez radną Miasta Krakowa Panią Martę Patenę – inicjatorkę projektu „Bądźmy EkoCyfrowi” oraz współorganizatorkę projektu i ekspertkę ds. PEM.

Wystawę będzie można oglądać do 30 czerwca 2017 r.

Tagi:

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.