Miejskie Centrum Dialogu
login: hasło: login
Jeżeli nie masz konta to zarejestruj się
Strona głównaAktualnościMultimediaForumO CentrumKontakt
Strona główna
Strona główna next Wykład „Homeopatia – fakty i mity”.

Wykład „Homeopatia – fakty i mity”.

AA

2017.04.21 08:02

Urząd Miasta Krakowa zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na wykład „Homeopatia – fakty i mity”. Wykład odbędzie się 21 kwietnia o godz. 15  w Miejskim Centrum Dialogu przy ulicy Brackiej 10. Wstęp wolny.

 

Wykład wygłosi mgr farm. Barbara Jękot, prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie. Barbara Jękot posiada specjalizację I stopnia z farmacji aptecznej, ukończone kursy z homeopatii I i II stopień CEDH, kursy z homotoksykologii i homeopatii klinicznej.

Przy stolikach w drugiej sali informacji udzielać będą: mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran, mgr farm. Maryla Lech, mgr farm. Urszula Bodzoń i mgr far. Teresa Płoszczańska.

Elżbieta Rząsa-Duran jest wiceprezesem Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie, ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie w opiece zdrowotnej” i studia podyplomowe „Badania kliniczne metodologia organizacja i zarządzanie”, pracuje w aptece szpitalnej Centrum Onkologii.

Maryla Lech posiada specjalizację z farmacji  aptecznej i specjalizację z toksykologii, ukończone kursy specjalistyczne z homeopatii (CEDH) i homotoksykologii. Urszula Bodzoń ma ukończone kursy specjalistyczne z homeopatii i homotoksykologii. Teresa Płoszczańska ukończyła studia podyplomowe „Homeopatia w Medycynie Niekonwencjonalnej i Farmacji” oraz  kursy specjalistyczne z homeopatii (CEDH) i kurs homeopatii klinicznej.